Strony internetowe

Tak jak w realnym świecie, jakość wizytówki wręczanej na spotkaniu biznesowym daje obraz tego jaką klasę reprezentuje właściciel firmy. Tak samo w internecie już po kilku sekundach od wejścia odwiedzający internauta ma opinię o firmie i o jej właścicielu.

Najwyższe standardy usług

U mnie dostaniecie Państwo nawet w najniższym pakiecie stronę internetową, której oprawa wizualna zostanie przygotowana indywidualnie przez grafika, ponieważ jest to rzecz nieodzowna i bezdyskusyjna - jak koła w samochodzie. Jedynie zależnie od pakietu usług, wykonana ona jest w sposób profesjonalny lub nieco prostszy, ale estetyczny (tylko w najniższym pakiecie). Tak samo zawsze dostarczony będzie wygodny w obsłudze panel administracyjny, który umożliwi samodzielne zarządzanie stroną - edycję treści, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii czy zmianę danych kontaktowych. Nie obejdzie się u mnie także bez płatnego serwera. Na darmowym serwerze w czasach oszustw internetowych Państwa strona mogłaby budzić podejrzenia i na pewno nie będzie traktowana poważnie. Moje strony również dużo łatwiej jest wypozycjonować, ponieważ zbudowane są w zgodzie z wyszukiwarką Google. Wiele stron mojego autorstwa trafia na wysokie pozycje w Google bez konieczności dodatkowego, często kosztownego pozycjonowania! Wykonywałem już strony dla klientów z całego świata, w tym: Norwegia, Hiszpania, Anglia, Australia, USA, Niemcy, Francja i oczywiście Polska. Wszyscy moi klienci są zadowoleni z moich usług o czym przypominają mi polecając moje usługi znajomym w swoim kraju.

Nikogo poważnego nie stać na kiepską stronę www...

Źle wykonana strona internetowa każdego kłuje w oczy od samego wejścia. Gdy niekompetentny webmaster zrobi ją na darmowym szablonie - widać to od razu, bo darmowych szablonów jest na tyle mało, że pewnie nie raz odwiedzający już go widział u kogoś innego. Taka strona może dać więcej szkody niż pożytku, ponieważ każdy klient zawsze kupuje oczami - nawet usługi, a raz wyrobioną opinię bardzo ciężko jest zmienić.

Oferta specjalna dla wymagających klientów

Mimo, że ta podstrona zawiera jedynie informacje o typowych stronach ofertowych dla firm - jest u mnie możliwość zamówienia nawet bardzo rozbudowanego serwisu internetowego w PHP z wykorzystaniem baz danych MySQL, w tym celu zapraszam do pozycji: Programowanie PHP. Wszystkie moje skrypty i strony internetowe zbudowane są w technologii PHP / MySQL / HTML5 / CSS3 i jeśli sytuacja tego wymaga to także jQuery. Programuję komercyjnie od 2008r.

Profesjonalne sesje z fotomodelkami

Dla wielu branż, szczególnie gdzie grupą docelową są klienci biznesowi - warto rozważyć opcję wykupienia zdjęć fotomodelki na stronę. Jest to coś absolutnie ekskluzywnego, co posiada tylko niewielki procent firm na swoich stronach internetowych. Dzięki naszym dobrym zasadom współpracy, które ustaliliśmy z fotografami, możemy dostarczyć Państwu zdjęcia w bardzo niskich cenach hurtowych, które są niemożliwe do osiągnięcia przy zamawianych w studiu fotograficznym ilościach detalicznych.

Redagowanie treści na stronę

Przygotowanie nawet specjalistycznych tekstów na stronę internetową nie jest żadnym problemem, ponieważ tu również współpracuję z różnymi redaktorami, którzy są w stanie napisać na każdy temat a w razie potrzeby zasięgnąć informacji w internecie lub w książkach. Redagowanie tekstów jest wliczone w cenę jedynie najwyższego pakietu - premium, jednak każdy za dopłatą może skorzystać z usługi zredagowania tekstów.
  Standard - 440 PLN
Opis skryptu
lub 199 PLN - sam CMS bez grafiki i usługi instalacji
Biznes - 900 PLN
Opis skryptu
lub 399 PLN - sam skrypt CMS,
bez grafiki i usługi instalacji
Premium - 1900 PLN
Opis skryptu
lub 399 PLN - sam skrypt CMS,
bez grafiki i usługi instalacji

Domena .PL i serwer
System zarządzania zawartością (panel administracyjny)
Strona zgodna z normami SEO - przyjazna dla wyszukiwarek i robotów indeksujących
Formularz kontaktu i mapa Google
Maksymalna ilość treści umieszczana przeze mnie na stronie (a dostarczona w pliku worda, pdf lub innym). Obowiązuje czcionka 12px. Samodzielnie można dodać nieograniczoną ilość treści przez panel administracyjny 3 strony A4 6 stron A4 10 stron A4
Płatność za 1 stronę A4 powyżej w/w limitu od 30 PLN
Grafika strony prosta, estetyczna profesjonalna grafika, prosta animacja bannera (slider) profesjonalna grafika, zaawansowane animacje, wiele animowanych slajdów na bannerze
Menu strony max 5 pozycji, jednopoziomowe bez podmenu max 15 pozycji, konfiguracja dowolna, możliwość wykonania wielopoziomowego menu (z podmenu) max 30 pozycji menu, absolutnie dowolne rozmieszczenie. Cena zawiera także zaprojektowanie pozycji menu przeze mnie.
Płatność za 1 kolejną pozycję menu powyżej w/w limitu 10 PLN
Wielkość strony do rozdzielczości minimalnej 1024x768, bez dostosowywania się do innych rozdzielczości strona dostosowująca się do aktualnej rozdzielczości ekranu powyżej 1024x768px strona dostosowująca się do aktualnej rozdzielczości ekranu bez względu na urządzenie, poprawnie się wyświetla na telefonach komórkowych a także na ogromnych monitorach
Wersja mobilna zgodna ze wszystkimi standardowymi urządzeniami mobilnymi na rynku od telefonów komórkowych, przez tablety aż po netbooki
Wykorzystanie fotomodelki na stronie W cenie użycie na stronie internetowej do 3 gotowych, wcześniej zrobionych zdjęć fotomodelki np. na bannerze
Wykonanie sesji zdjęciowej fotomodelki, wybranie kilku najlepszych zdjęć do strony i dokonanie niezbędnej obróbki cyfrowej 3 zdjęcia - od 200 PLN, 5 zdjęć - od 300 PLN, 10 zdjęć - od 500 PLN
Usługa zredagowania treści na stronę internetową w zgodzie z zasadami marketingu i wymagań wyszukiwarki Google 35 PLN za 1 stronę A4 treści czcionką 12px W cenie przygotowanie opisów do wszystkich pozycji menu o łącznej długości do 5 stron A4
Galeria zdjęć. Ilość zdjęć nieograniczona jeśli umieszcza się je samodzielnie przez panel administracyjny 1 galeria zdjęć, w cenie umieszczenie do 30 zdjęć Maksymalnie 5 kategoryzowanych galerii zdjęć, razem w nich maksymalnie 60 zdjęć (suma) Maksymalnie 10 kategoryzowanych galerii zdjęć, razem w nich maksymalnie 100 zdjęć (suma)
Opłata za większą ilość zdjęć, abym ja umieścił (samodzielnie za darmo) Każde rozpoczęte 10 zdjęć - 10 PLN
Obróbka cyfrowa zdjęć Indywidualnie, zakres cenowy między 25 PLN (usunięcie tła, poprawa kolorów - najczęstsze prace) a 100 PLN. Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania zamawianej korekty graficznej.
Projekt logotypu 200 PLN
Tłumaczenia treści strony na język angielski, niemiecki lub inny między 100 a 180zł za ok 2000 znaków treści
Darmowa reklama brak w cenie, możliwość płatnej na www.cegi.pl z rabatem 30%
Opłaty dodatkowe w tabeli podane są głównie informacyjnie, ponieważ ponad 90% stron internetowych nie wymaga żadnych dopłat. Zazwyczaj mieszczą się one w mocno już zawyżonych limitach, które ustanowiłem na podstawie statystyki wcześniej tworzonych stron internetowych.

Zero ograniczeń dla samodzielnych!

Każdy rodzaj strony internetowej, bez względu na cenę umożliwia wpisanie nieograniczonej ilości treści jak również można umieścić dowolną ilość zdjęć w galerii. Ograniczenie nakładane jest wyłącznie na treści i zdjęcia dostarczone mi mailem żebym to ja umieścił je na stronie, ponieważ wiąże się to zawsze ze zmniejszaniem objętości, usuwaniem formatowania i ponownym formatowaniem tekstów, aby na stronie dobrze wyglądały.

Jak widać na powyższej tabeli większe pakiety są wzbogacone o usługi dodatkowe, na które nie każdy ma czas i nie każdy potrafi samodzielnie zrobić tak, aby być zadowolonym z efektu końcowego. Z usług dodatkowych przede wszystkim chciałbym wyszczególnić:
  • Redagowanie treści na stronę. Strona nie może być przygotowana w sposób chaotyczny, z przesadnym formatowaniem i błędami. Warto też, aby treść zawierała słowa kluczowe mające szczególną wartość dla wyszukiwarki Google.
  • Zdjęcia fotomodelek typu stockowego do prezentacji na stronie internetowej. Planuję, organizuję i dokonuję obróbki cyfrowej zdjęć fotomodelek, których obecność na stronie wzbudza zaufanie i podwyższa prestiż strony. Zdjęcia wykonywane są przez moich fotografów, nie są one brane z żadnych banków zdjęć przez co są one niepowtarzalne. Aby wybrać dla Państwa 3 zdjęcia fotomodelki, nasz fotograf musi wykonać ich przynajmniej 50 w studio fotograficznym. Wybór poz modelek, jak również selekcja modelki odbywa się zawsze w ścisłym porozumieniu z klientem, pozy prezentowane są na przykładowych zdjęciach z internetu.
  • Tłumaczenia treści stron internetowych na języki obce. Umożliwiam przetłumaczenie Państwa strony internetowej na dowolny język. Współpracuję z wieloma tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych branżach i językach stąd macie Państwo pewność, że nawet specjalistyczne teksty z dużą ilością określeń technicznych zostaną prawidłowo przetłumaczone
  • Reklama internetowa. Strony z największego pakietu usług są przeze mnie na koniec reklamowane w internecie. Zależnie od branży dobieram rodzaj reklamy oraz miejsce emisji, następnie przekazuję do akceptacji lub wyboru innego rodzaju.
  • Projekt logotypu. Podstawowy element identyfikacji wizualnej, wykonywany zwykle w kolorze, mono (czarnobiały) oraz w wersji na ciemne i jasne tło pod nim. Wszystkie logotypy finalnie dostarczane są w formacie wektorowym co pozwala nieskończenie wiele razy je powiększyć oraz wykorzystać do wizytówek, ulotek, pieczątek.
Nie wykonuję stron internetowych na bazie Joomli czy Wordpress, ponieważ nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za oprogramowanie, którego nie jestem autorem i które w razie braku aktualizacji lub nieprawidłowej aktualizacji może posiadać błędy krytyczne lub zwyczajnie samodzielnie się unicestwić - co by wymagało mojej ingerencji w stronę i stratę dodatkowego czasu. Darmowe CMSy ułatwiają pracę i przyspieszają realizację strony, ale tylko do pewnego momentu - np. gdy klient wymaga modyfikacji, rozbudowy o dodatkowe funkcje lub 13-latek znajdzie na Youtube tutorial jak zhackować stronę na Joomli i popisze się przed kolegami.

WYBRANE REALIZACJE

Dziennik Kalorii - www.dziennikkcal.pl
Dziennikkcal
zobacz szczegóły
alkar
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron-container.com
Batteron
zobacz szczegóły

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl