w.E-books

Szybki i pewny sposób na otwarcie swojego sklepu z e-bookami, książkami drukowanymi, audiobookami i nagraniami mp3

brak potrzeby kupowania towaru Partnerzy Złotych Myśli zajmują się wyłącznie reklamą, nie trzeba posiadać produktów ani nawet ich oglądać! Wystarczy tylko prawidłowo przekierować klienta na stronę wydawnictwa jednocześnie przekazując informacje, że to nasz klient i należy się prowizja. maskowanie linków partnerskich Linki do zamawiania książki w wydawnictwie są całkowicie zakamuflowane, nawet najlepszy specjalista nie wejdzie na link bez pozostawienia śladu o tym, kto ma dostać prowizję. To ważna rzecz, ponieważ w Polsce wiele osób celowo wykraja z linka numer partnera, odcina np. "&partner_id=3284". wysoka prowizja od sprzedaży Nawet 40% za sprzedaż jednego produktu! Tak duże upusty czasami są trudne do osiągnięcia nawet w hurtowniach. Ponadto działalność nie wymaga obracania dużymi pieniędzmi, wypłaty realizowane są po uzbieraniu tylko 50zł i stanowią czysty zysk.
wE-books stworzony został przeze mnie początkowo wyłącznie pod własne potrzeby. Obecnie to dostępny dla każdego, niedrogi sposób, aby rozpocząć działanie w tym programie partnerskim.

Standardowy scenariusz działania w programie partnerskim wygląda w ten sposób, że ręcznie się przygotowuje stronę promującą produkty często na fatalnym, darmowym serwerze z masą reklam. To rozwiązanie tylko z pozoru jest oszczędne, ponieważ owszem - nie zapłacimy nic za uruchomienie strony, ale dodanie ręczne 300 produktów do oferty to dobrych kilkanaście dni pracy. Ponadto tak przygotowana witryna partnerska nie będzie umożliwiała na przykład wyszukiwania produktów. Nie ma co nawet wspominać o tym, że strona z natrętnymi reklamami będzie wysoce nieprofesjonalna a możliwości modyfikacji nie pozwolą nawet w 1% przystosować jej wyglądu do obecnych standardów. Może się zakończyć tak, że cały wysiłek trwający nawet miesiąc zakończy się niewypałem a zainwestowany czas kompletnie straconym. Wykonanie strony na darmowym serwerze z kiepskim kreatorem może zostać docenione niestety tylko przez nauczyciela informatyki w gimnazjum.

Zlecając usługę wykwalifikowanej osobie - można być pewnym, że wszystko zostanie zrealizowane w sposób profesjonalny. Strony partnerskie wyposażam w unikalne szaty graficzne przez co wyglądają one tak jakby to były rzeczywiste księgarnie internetowe, a nie biedne witrynki partnera, który desperacko próbuje coś zarobić. Ponadto wkład pracy na początku i później jest maksymalnie zredukowany. Po instalacji skryptu na Państwa serwerze następuje automatyczny import wszystkich produktów. Trwa on około jednej doby, aby nie powodować wzmożonego ruchu na serwerach (czynność można ewentualnie przyspieszyć). Następnie gdy baza produktów zostanie zaimportowana - skrypt nadal nie przestanie działać - cały czas będzie odpytywał stronę internetową Złotych Myśli w poszukiwaniu nowych e-booków lub aktualizacji opisów już istniejących. Każdy e-book będzie zapisywany w bazie w taki sposób, że po zamówieniu nie będzie żadnych wątpliwości, że to Państwu należy się prowizja.
Program partnerski Złotych Myśli Czym jest Platynowy Program Partnerski? Jest to program partnerski Złotych Myśli, jego branżą są głównie e-booki, książki drukowane i audiobooki. Większość produktów to te, przekazujące cenną wiedzę, na którą jest cały czas bardzo duże zapotrzebowanie. Partnerzy zarobili w nim już ponad 3,4 mln zł.
Zarabianie na programie partnerskim Co cechuje produkty Złotych Myśli? Są to publikacje promujące pozytywne wartości, samodoskonalenie, wiedzę, sukces osobisty i pieniądze. W ofercie ponad 400 poradników. Główne kategorie produktów to: rozwój osobisty i sukces, motywacja i osiąganie celów, finanse, GPW, biznes, NLP i wywieranie wpływu.
Ile można zarobić na programie partnerskim Zyski z programu partnerskiego sięgają nawet 40% na najlepiej sprzedających się kategoriach czyli: e-booki, audiobooki do pobrania oraz książki drukowane i audiobooki na CD. Powyżej na zdjęciu oznaczone gwiazdką, to produkty, na które jest niecałe 40%, bo wynagrodzenie pomniejszone jest o koszty produkcji.
Internet to sieć globalna, znaleźć w nim można wszystko - także produkty konkurencyjne do oferowanego przeze mnie skryptu wspomagającego zarabianie na programie partnerskim Złotych Myśli. Jednak po zapoznaniu się z tą niewielką liczbą produktów konkurencji mogę śmiało stwierdzić, że skrypty te:
  • Działają bezpośrednio na pliku XML ściąganym ze strony Złotych Myśli przez co strona działa w miarę szybko tylko w trakcie testów, czyli gdy na stronie jest tylko jedna osoba. Przy większym ruchu serwer zwyczajnie nie daje rady za każdym wejściem/odświeżeniem strony parsować całą bazę produktów o wielkości około 2mb. Kolejna sprawa, że ściąganie za każdym razem 2mb wyczerpuje transfer. Mając na serwerze transfer 5gb - można go stracić mając około 85 wejść dziennie. Skrypt wE-books pobiera bazę produktów raz dziennie a następnie czyta zawartość i umieszcza w bazie MySQL, która jest szybsza i przede wszystkim stworzona do tego celu. Dzięki temu wszystko działa jak w porządnej księgarni.
  • Nie posiadają wyszukiwania. Możliwe jest pobieranie 2-megabajtowej bazy produktów, parsowanie i zwyczajne wyświetlanie na stronie, jednak wyszukiwanie w pliku XML parsowanym "w locie" jest kompletnie nierealne. Strona prawdopodobnie by się ładowała 30 sekund i została unicestwiona przez usługi serwerowe zapobiegające zawieszeniu. Stąd tanie amatorskie skrypty partnerskie nie posiadają wcale wyszukiwarki. Skrypt wE-books posiada wyszukiwanie według frazy i działa całkowicie bez opóźnień.
  • Nie generują żadnych meta tagów. Tytuł strony zawsze ten sam - wszystko celem optymalizacji już bardzo wolnego skryptu. Według zasady: co dla zwykłego klienta nie jest widoczne, nie trzeba wcale robić. Owszem klient nie zobaczy wszystkich meta tagów - jednak wyszukiwarka Google na ich podstawie indeksuje strony.
Dedykowane oprogramowanie dla księgarni internetowej Cały szablon graficzny strony jest wykonywany pod wymagania klienta w technologii HTML5 / CSS3 / jQuery. Zdjęcia użyte w tej prezentacji mają na celu jedynie zademonstrować możliwości tego oprogramowania.

Na stronie głównej Państwa nowej księgarni, zamieścić można podstawowe informacje o sklepie, zamieścić okienko z Facebookowymi polubieniami lub zrobić spis bestsellerów - albo produktów, które dają najwyższą prowizję.
Sklep w e-bookami Produkty wyświetlane są w kategoriach, ponadto możliwe jest ich wyszukiwanie według wpisanej frazy. Widok na liście zawiera podstawowe informacje czyli tytuł książki, cenę, autora, miniaturkę okładki i krótki opis zawartości. Można przejść do szczegółów tej pozycji klikając "czytaj więcej".

Wszystkie produkty wyświetlane są z podziałem na strony, aby całość się szybko wyświetlała i aby przeglądanie oferty było bardziej intuicyjne.
Parser XML Złotych Myśli W szczegółach e-booka można zapoznać się z cenami różnych wersji. Na ogół są to: e-book, książka drukowana i audiobook (CD/MP3). Klikając "zamów" klient przechodzi do wydawnictwa, gdzie zostanie zapisane komu przelać prowizję za zamówienie.

Dostępny jest także przycisk: "pobierz darmowy fragment", jednak Złote Myśli mają źle rozwiązane generowanie darmowych fragmentów (z linkami partnerskimi) - należy je generować, następnie pobierać ręcznie. Istnieje możliwość zlecenia mi tego za dodatkową opłatą.
Parser Złotych Myśli, oprogramowanie księgarni internetowej
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji oraz bez grafiki celem obniżenia kosztów zakupu, dla klientów preferujących samodzielne finalizowanie wyglądu strony www.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt wE-books 199,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze 49,00 PLN
wykonanie indywidualnej grafiki 178,00 PLN
domena .PL i serwer na pierwszy rok 14,00 PLN
Łączna cena końcowa 440 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl