w.Kat v1

Skrypt katalogu stron internetowych, dzięki któremu będą mogli Państwo posiadać własny katalog seo bez żadnej wiedzy o tworzeniu interaktywnych stron www. Dzięki klientom, którzy dodają nowe strony internetowe, katalog sam bogaci się w treści i staje się każdego dnia większy bez wkładu Państwa pracy!

nie wymaga logowania Wystarczy jedynie wypełnić formularz dodawania nowego wpisu, wysłać go a następnie potwierdzić chęć dodania klikając w link wysłany na e-mail. najtańszy sposób zdobycia bazy adresów e-mail do marketingu Niskie wymagania od serwera powodują, że wKat v1 może być utrzymywany nawet na najtańszym serwerze, dzięki czemu roczny koszt utrzymania jest groszowy atrakcyjna grupa docelowa grupą docelową katalogu są osoby zainteresowane promowaniem swojej strony. Mając serwis ogłoszeniowy, za pomocą katalogu stron można zdobyć kontakty do tych osób, aby później zaoferować im płatną reklamę w formie bannera
Dodawanie strony do katalogu stron www Aby dodać stronę do katalogu, wystarczy wypełnić formularz a następnie odebrać na swojej skrzynce e-mail wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć by wpis został aktywowany.
Katalog stron internetowych - baza wpisów Dodane strony internetowe można przeglądać według kategorii lub korzystając z wyszukiwarki. Każdy wpis to miniaturka strony, tytuł, opis, słowa kluczowe i bezpośredni link, który po kliknięciu przynosi na stronę docelową.
Formularz kontaktu na stronie Gdyby któryś z klientów miał problem z dodaniem strony, aktywacją lub chciałby zasugerować kategorię - może skontaktować się z administratorem strony korzystając z formularza kontaktu

Panel Administracyjny

Producent oprogramowania musi zdawać sobie sprawę z tego, że tworzy oprogramowanie dla klientów a nie dla webmasterów. Ja pisząc swoje skrypty doskonale wiem o tym, że większość trafi do osób, które nie są zaawansowanymi użytkownikami komputera. Stąd wszystkie elementy funkcjonalne moich skryptów są zbudowane intuicyjnie, interfejs jest po polsku i posiada wyłącznie elementy, które są rzeczywiście potrzebne. Panel administracyjny jak i cała reszta nie bazuje w żadnym stopniu na darmowych Joomlach i innych tegu typu.
możliwość wprowadzenia opłat wystarczy włączyć moderację, aby żaden wpis nie pojawił się bez wcześniejszego opłacenia i aktywowania go przez Państwa w panelu administracyjnym! niskie wymagania hostingowe wpisy w katalogu prawie nic nie zajmują, ponieważ są to tylko teksty. Dzięki temu katalog może bezproblemowo działać nawet na serwerze za grosze! możliwość integracji z Google Adsense w komunikacie "dziękujemy za dodanie strony" można umieścić reklamę Google Adsense, w której prawdopodobnie będzie link do innego katalogu stron, który na 99% zostanie kliknięty dając Państwu prowizję!
Statystyki dodanych stron www do katalogu seo Rozwój katalogu na bieżąco można obserwować na wykresach w statystykach na stronie głównej. Oprócz liczenia wejść, skrypt zlicza także rejestracje nowych stron internetowych co generalnie jest najważniejszą rzeczą przy katalogu stron internetowych.
Moderacja stron internetowych w katalogu Dodane do katalogu strony internetowe można moderować, moderacja jest bardzo prosta - możliwe jest wyszukiwanie stron w bazie według różnych parametrów (w tym adres e-mail rejestrującego) oraz można je blokować lub bezpowrotnie usuwać z bazy danych.
Teksty (artykuły) można publikować na stronie w zdefiniowanych wcześniej kategoriach. Mogą one służyć jako płatna baza artykułów sponsorowanych, do wzbogacenia treści katalogu lub do obu rzeczy na raz. Dodane teksty można później edytować lub usunąć.
Samodzielna konfiguracja katalogu stron www Wszystkie parametry strony można samodzielnie zmienić, w szczególności dane kontaktowe i meta tagi katalogu, które wpływają na widoczność katalogu w wyszukiwarce, co przekłada się na ilość chętnych do dodania swojej strony internetowej.
Manager plików dostępny przez przeglądarkę internetową Prosty manager plików pozwala na umieszczenie na serwerze dowolnych plików i folderów bez konieczności podłączania się przez klienta FTP. Może to być przydatne w przypadku zamieszczania zdjęć w artykułach (tekstach) o których pisałem wcześniej.
Samodzielna zmiana języka interfejsu strony internetowej Całą wersję językową katalogu można samodzielnie zmienić edytując jedynie pola tekstowe i zamieniając ich zawartość na inną. Ponadto można dokonać edycji maila, który jest wysyłany z linkiem aktywacyjnym oraz szablonu wiadomości do administratora katalogu
katalog seo, stron internetowych
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji oraz bez grafiki celem obniżenia kosztów zakupu, dla klientów preferujących samodzielne finalizowanie wyglądu strony www.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt wKat v1 199,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze 49,00 PLN
wykonanie indywidualnej grafiki 178,00 PLN
domena .PL i serwer na pierwszy rok 14,00 PLN
Łączna cena końcowa 440 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl