w.Edu - platforma edukacyjna

Skrypt internetowej platformy edukacyjnej z opłatami za członkostwo

E-learning, internetowa platforma kursów i szkoleń
Oferuję skrypt platformy edukacyjnej zwany także platformą e-learningową. Produkt przeznaczony jest dla osób, które mają zamiar otworzyć stronę internetową, za pośrednictwem której użytkownicy po wniesieniu opłat będą mogli brać udział w przygotowanych kursach.
Lekcje (kursy) dodawać można w kilku wariantach:
  • Lekcja jako zwykła treść formatowana
  • Lekcja rozszerzona z obrazkami
  • Lekcja rozszerzona z możliwością załączenia odtwarzaczy mp3
  • Załączone pliki PDF do pobrania
  • Pytania / egzaminy w formie testu jednokrotnego wyboru wraz ze sprawdzaniem poprawności odpowiedzi zaraz po jej zaznaczeniu
Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem zarabiania jest sprzedaż wiedzy. Chociaż polskie szkolnictwo nie jest tego dowodem - ludzie lubią się uczyć i tego potrzebują, jednak liczą na skondensowaną wiedzę, którą mogą nabyć (nawet odpłatnie) w możliwie dogodnych warunkach. E-learning jest szczególnie dogodną formą nauki, ponieważ można się uczyć w domu, czekając na autobus, jadąc pociągiem czy nawet wypoczywając w ogrodzie. Do nauki wymagane jest tylko urządzenie, umożliwiające przeglądanie stron internetowych - może to być laptop / tablet lub zwykły komputer.

Planujecie Państwo otwarcie serwisu edukacyjnego? Zapraszam do kontaktu ze mną, aby przedstawić mi swój pomysł! Chętnie pomogę w skonstruowaniu dochodowego serwisu edukacyjnego na moim skrypcie platformy edukacyjnej
dochodowa i modna branża Na każdym kroku trafiają się ludzie głodni wiedzy, dzięki wEdu można dać im możliwość edukowania się w zaciszu własnego domu! Skondensowane i dobrze przygotowane materiały edukacyjne zawsze są w cenie. Codziennie ludzie wydają niemałe pieniądze na dodatkową edukację z tematów im niezbędnych. wygodne zarządzanie wszystkie czynności administracyjne odbywają się w wygodnym, polskojęzycznym panelu administracyjnym. Całą bazę szkoleń / kursów internetowych można samodzielnie wykonać. Dzięki internetowej platformie edukacyjnej można stać się nauczycielem przyszłości! obsługa płatności internetowych za udział w szkoleniach uczniowie płacić mogą za pomocą płatności internetowych Przelewy24 (polskie banki internetowe i karty płatnicze) oraz PayPal (międzynarodowe płatności internetowe). Można także płacić tradycyjnym przelewem.
Platforma edukacyjna jest całkowicie komercyjnym oprogramowaniem, bez wniesienia opłaty przez zarejestrowanego użytkownika - raczej niewiele da się zrobić. Generalnie zasada główna jest taka, że na platformie edukacyjnej znajdują się wcześniej dodane przez administratora treści, do których dostęp mają tylko osoby zarejestrowane, z opłaconym abonamentem. Płatność odbywa się za pośrednictwem przelewy24 (polskie) oraz paypal (międzynarodowe) - płatności te działają automatycznie i właściciel platformy e-learningowej nie musi niczego przy tym robić. Istnieje także możliwość przyjmowania płatności bezpośrednio na swoje konto bankowe - wtedy płatności mają określony tytuł, dzięki któremu można później stwierdzić kto zamówił abonament i komu należy go dopisać.

Za pomocą panela administracyjnego można ustawić które kanały płatności mają być włączone, a które zablokowane. Ponadto można, a nawet trzeba zdefiniować listę pakietów abonamentu, ponieważ tylko przy takim rozwiązaniu jest możliwość, aby zależnie od ilości dni abonamentu - była różna stawka za jeden dzień subskrypcji. W czasie gdy abonament jest opłacony - użytkownik ma pełny dostęp do wszystkich lekcji, które zostały dodane.

Przyjąć można, że cały wkład właściciela platformy edukacyjnej w przygotowanie jej do zarabiania pieniędzy to tylko wpisanie lekcji do określonych kategorii oraz rozreklamowanie swojej platformy.

Tak przygotowana przeze mnie platforma edukacyjna może być całkowicie bezobsługowa! Właściciel może w każdej chwili wziąć sobie urlop i z czystym sumieniem wypocząć - strona edukacyjna będzie cały czas zarabiała. Oczywiście dodając nowe lekcje można znacznie zwiększy się potencjał strony.
Lekcje internetowe, edukacja przez internet Skrypt wEDU oferuje dodawanie lekcji, pytań i egzaminów z odpowiedziami do wybrania. Lekcje można organizować w formie:
  • tekstu formatowanego
  • obrazka
  • nagrania dźwiękowego w formacie mp3
Te 3 można stosować jednocześnie. Lekcja może zawierać treść, obrazek i nagranie mp3. Rozwiązanie przydatne przy nauce języka - dialog jako tekst, do niego plik dźwiękowy z wymową i ilustracja. Bloków może być kilka. System jest zbudowany, by nie kombinować z układem tekstu względem zdjęć itd - skrypt sam dba o wszystko. Do nawigacji między lekcjami służą przyciski u góry i u dołu lekcji: "wstecz", "poprzednia lekcja", "następna lekcja".
Quizy na platformie edukacyjnej Na obrazku przedstawione jest pytanie z historii w najprostszej formie - zwykły tekst: "Kiedy była bitwa pod Grunwaldem", do tego są 4 odpowiedzi, gdzie w każdej jest inny rok.

Jest to prawdopodobnie najbardziej popularny rodzaj pytań z odpowiedziami, ponieważ nie wymaga większego nakładu pracy, aby go wdrożyć.

Należy pamiętać, że na jednej stronie może być wiele pytań z odpowiedziami na konkretny temat. Po prostu nie ma konieczności zakładania za każdym razem kolejnej lekcji - na obrazku po prawej stronie zostało to ukazane - tam są na jednej stronie 2 pytania wraz z odpowiedziami.
Egzaminy na internetowej platformie edukacyjnej Obrazek u góry pokazuje ten sam typ pytań i odpowiedzi jak opisany po lewej, z tą różnicą, że dotyczą nagrania, które należy odsłuchać przed przystąpieniem do rozwiązywania testu.

W tym wypadku to lekcja języka angielskiego - dialog w mp3, do którego są 2 pytania w formie tekstowej. Sprawdzanie poprawności odpowiedzi odbywa się automatycznie po jej wybraniu - sygnalizuje to pojawienie się ikony przy odpowiedzi: zielony ptaszek - odpowiedź prawidłowa, czerwony krzyżyk - błędna.

Dodając pytania można je mieszać, czyli gdy jedno pytanie jest w formie tekstu, drugie może być w formie odtwarzacza mp3 lub obrazka.
Platforma edukacyjna z obsługą nagrań mp3 Przedstawiam przykładowy rodzaj pytania z odpowiedziami w formie odtwarzacza mp3. Ten rodzaj pytania jest idealny do nauki języka, bo umożliwia osłuchanie się z wymową.

Na zdjęciu pytanie o wymowę słowa "snake". Ćwiczenie polega na tym, że uczeń odsłuchuje przykładowo 6 plików, następnie z nich wybiera 1, który został dodany jako "prawidłowa odpowiedź".

Pytania w takiej formie mogą być także na tej zasadzie, że jest tekst (np. dialog lub opowiadanie po angielsku) a do niego zdania mówione po angielsku w celu oznaczenia ich jako prawda / fałsz.
Pytania do ucznia na platformie edukacyjnej Na załączonym obrazku jest ćwiczenie, gdzie pytanie zostało zadane jako zwykły tekst, a odpowiedzi są w formie obrazków. Takie ćwiczenia mają zastosowanie tam, gdzie do poprawnego zaznaczenia odpowiedzi potrzebne jest zapoznanie się ze zdjęciem.

Na przykładzie: ćwiczenie z biologii wymagające zapoznania się ze zdjęciami żab, następnie na podstawie cech charakterystycznych dla każdego gatunku określenie która żaba to "rzekotka drzewna".

Tego rodzaju ćwiczenie ma zastosowanie w różnych tematach, nie tylko w biologii. Wybór typu lekcji uzależniony jest wyłącznie od pomysłowości osoby, która będzie je umieszczać.
Możliwość zamieszczania dodatkowych materiałów edukacyjnych w PDF Dodając do systemu nową lekcję można dołączyć do niej plik PDF. Jest to doskonały sposób na przekazanie uczniowi materiałów do nauki po za platformą.

Zamieszczania e-booków może znacznie pomóc w rozruchu serwisu a nawet dodatkowy dochód. Wystarczy skorzystać z oferty Złotych Myśli - zarejestrować się jako partner i pobrać darmowe fragmenty e-booków, które będzie można za darmo opublikować na swojej platformie edukacyjnej. Każdy e-book ma w sobie link partnerski do sklepu gdzie można zamówić jego pełną wersję - z prowizją od sprzedaży.
Edukacja przez internet
Doskonałym sposobem na promocję wykupu abonamentu na platformie edukacyjnej jest umożliwienie nowemu uczniowi zapoznania się z kilkoma darmowymi lekcjami. Takie podejście do ucznia powoduje, że nie czuje on, że kupuje "kota w worku". Można przygotować specjalną kategorię, która zawiera wyłącznie darmowe kursy.

Drugim zastosowaniem darmowych kategorii może być chęć darmowego udostępnienia materiałów edukacyjnych na temat produktów, które się sprzedaje. Często zdarza się, że osoba prowadząca biznes w internecie zajmuje się także czymś zupełnie innym. Dzieje się tak dlatego, ponieważ prowadzenie biznesu internetowego nie wymaga specjalnie dużych nakładów pracy i może być skuteczną metodą na zwiększenie dochodu. Osobiście na swojej platformie edukacyjnej, która została założona w celach promocyjnych, umieściłem kompletną pomoc do skryptów, które oferuję.

Dzięki temu wielu klientów będę mógł odesłać do www.edu.cegi.pl i zamiast tłumaczyć osobno każdemu - zrobią to sami w dogodnym dla siebie czasie. Tego typu rozwiązanie może także poskutkować w przypadku gdy jest się sprzedawcą urządzeń, które wymagają okresowych konserwacji: kosiarki, piły itd. Na platformie edukacyjnej można umieścić instrukcje wraz ze zdjęciami, aby później odsyłać swoich klientów w to miejsce. Dzięki temu, że w jasny sposób dowiedzą się jak rozwiązać większość problemów - będą mniej dzwonić oraz dłużej cieszyć się nabytym urządzeniem, o które będą dbali dzięki zapoznaniu się ze wskazówkami na serwisie edukacyjnym.

Trzecim zastosowaniem darmowych kategorii jest zwykłe założenie kategorii "darmowe e-booki" i umieszczenie w niej darmowych fragmentów publikacji wydawnictwa Złote Myśli. Ma to taką zaletę, że wszystkie e-booki będą zawierały link partnerski do zakupu pełnej wersji, za którą wydawnictwo płaci do 40% osobie, która poleci. Tego rodzaju rozwiązanie może pozytywnie wpłynąć na dochodowość serwisu edukacyjnego, ponieważ grupa docelowa w pełni się pokrywa - są to ludzie pragnący się doskonalić.
Samodzielne dodawanie lekcji internetowych
Zarządzanie lekcjami na platformie edukacyjnej odbywa się przez zabezpieczony hasłem panel administracyjny. Zamieszczanie lekcji jest szybkie i bezproblemowe - poradzi sobie każda osoba, która po prostu ma styczność z obsługą komputera. Cały panel administracyjny posiada wszędzie objaśnienia, które znacznie pomagają w zarządzaniu.

Aby dodać nową lekcję - należy zaznaczyć typ dodawanego wpisu: "lekcja", w następnym polu należy podać jej temat ujmując to możliwie małą ilością słów. Kolejnym krokiem jest załadowanie zdjęcia w formacie JPEG, które będzie reprezentować nową lekcję. Wymiary obrazu zostaną automatycznie zmienione do 800x600px, ponieważ większe obrazy nie zmieszczą się na szerokość a przy serwisie tego typu opcja powiększania zdjęć nie ma sensu, ponieważ tylko utrudni szybką naukę. Kolejną rzeczą jest wybór z listy kategorii, w której będzie lekcja prezentowana. Następne pole jest miejscem gdzie można wpisać treść lekcji, instrukcję lub opis dołączanego PDF-a lub MP3-ki. W kolejnym polu można umieścić plik PDF lub nagranie w formacie MP3. Można też umieścić kolejny obrazek w formacie 800x600px.
Jak wygląda lekja internetowa Zarządzanie materiałami edukacyjnymi na platformie e-learningu
Wprowadzanie ćwiczeń egzaminacyjnych do bazy platformy edukacyjnej odbywa się podobnie jak tworzenie lekcji, z tą różnicą, że w pierwszym oknie zakładania lekcji należy wybrać typ: "egzamin" a pozostałe pola w większości można pominąć. Po dodaniu ćwiczenia egzaminacyjnego - można przejść do zarządzania pytaniami. W tym celu należy kliknąć ikonę przy rekordzie i wybrać: "zarządzaj elementami powiązanymi". W kolejnym oknie będzie można dodać pytania. Pytania tak jak lekcje mogą być w formie: tekstu, obrazka, pliku dźwiękowego - można użyć wszystkich trzech typów na raz czyli: zdjęcie, do tego instrukcja wykonania ćwiczenia oraz plik dźwiękowy zawierający opis tego zdjęcia.
Możliwości są nieograniczone. Do dodanych pytań należy jeszcze dodać możliwe odpowiedzi. W tym celu przy nowo utworzonym pytaniu należy wybrać ikonę "opcje dodatkowe" i znów wybrać: "zarządzaj elementami powiązanymi". To już ostatni etap, ponieważ do pytań zostaną dowiązane możliwe odpowiedzi. Dodając odpowiedzi należy zaznaczyć ich poprawność - jedna odpowiedź poprawna, pozostałe niepoprawne. W razie popełnienia błędu - można pozycję edytować.

Lista wszystkich funkcji dostępnych dla ucznia

  • Rejestracja użytkownika zabezpieczona tokenem graficznym "przepisz kod z obrazka", ponadto posiada automatyczne sprawdzanie czy login i e-mail nie są zajęte - wynik sprawdzenia ukazuje się bez potrzeby wysłania formularza co przyspiesza i ułatwia rejestrację.
  • Aktywacja konta linkiem, który przychodzi na e-mail - służy to potwierdzeniu, że e-mail należy do rejestrującego się użytkownika przez co wysyłając wiadomości komercyjne - uniknie się sytuacji, że ktoś posądzi o wysyłanie niechcianych wiadomości e-mail.
  • Logowanie do serwisu oraz opcja przypominania hasła - po podaniu e-maila - hasło zostaje wysłane na skrzynkę odbiorczą
  • Zmiana hasła logowania przez zalogowanego użytkownika
  • Możliwość edycji swoich danych osobowych, które zostały wprowadzone przy rejestracji
  • Wyświetlanie szczegółów lekcji - jeśli klient posiada wykupiony abonament lub lekcja znajduje się w darmowej kategorii
  • Wyszukiwanie lekcji po wpisanej frazie oraz przeglądanie ich według kategorii
  • Nawigacja między lekcjami: poprzednia / następna lekcja
  • Możliwość ściągania zamieszczonych na serwisie dokumentów PDF (e-booków)
  • Wbudowany odtwarzacz plików dźwiękowych mp3
  • Możliwość sprawdzania swojej wiedzy za pomocą ćwiczeń egzaminacyjnych, wyświetlanie poprawnej odpowiedzi zaraz po jej zaznaczeniu
  • Kalkulowanie procentowego wyniku całego ćwiczenia egzaminacyjnego
  • Zamawianie abonamentu, możliwość wybrania dogodnego dla siebie pakietu. Pakietami zarządza właściciel przez panel administracyjny
  • Automatyczne płatności internetowe: paypal (międzynarodowe) i przelewy24 (polska)
  • Płatności ręczne: generowanie unikalnego tytułu przelewu oraz wyświetlanie danych do płatności
  • Blokowanie użytkowników po adresie IP

Lista wszystkich funkcji panela administracyjnego

  • Przeglądanie statystyk wejść oraz unikalnych wejść na wykresach
  • Edycja meta tagów dla potrzeb pozycjonowania
  • Możliwość zmiany każdego elementu tekstowego na stronie w celu tłumaczenia interfejsu np. na język angielski
  • Zakładanie nowych kont administratorów z określaniem ich uprawnień
  • Zmiana hasła logowania do panela administracyjnego
  • Blokowanie / odblokowywanie adresów IP - osoba o zablokowanym IP nie będzie mogła korzystać ze strony
  • Ustawienia danych do przelewów tradycyjnych (jeśli kanał włączony)
  • Zarządzanie pakietami abonamentu: dodawanie, usuwanie, edycja, ukrywanie/pokazywanie
  • Ustawienia kanałów płatności
    - paypal: włączenie/wyłączenie , ustawienie adresu paypal
    - przelewy24: włączenie/wyłączenie , ustawienie numeru ID sprzedawcy
    - przelewy tradycyjne: włączenie/wyłączenie
  • Ręczne dodawanie / odejmowanie dni abonamentu użytkownikom (w przypadku gdy użytkownik sam zapłaci - dni dodają się same)
  • Darmowe kategorie - ustawianie kategorii jako darmowa lub płatna (domyślnie każda)
  • Zarządzanie kategoriami i regionami (do wyboru w rejestracji)
  • Edycja treści wyświetlanych w różnych miejscach strony
  • Możliwość definiowania własnych podstron z treścią: dodawanie, usuwanie, edycja, ukrywanie/pokazywanie
  • Dodawanie lekcji i elementów powiązanych z nią
  • Dodawanie ćwiczeń egzaminacyjnych, pytań do nich oraz możliwych odpowiedzi
  • Możliwość umieszczenia bannera reklamowego na stronie, który może pełnić rolę zaproszenia do oferty specjalnej
  • Zarządzanie linkami pozycjonującymi umiejscowionymi w stopce strony
  • Manager plików, aby móc przechowywać w nim pliki do udostępnienia użytkownikom lub nawet osobom spoza platformy edukacyjnej
  • Zarządzanie kontami uczniów: usuwanie, edycja, blokowanie/odblokowywanie, zmiana hasła, sprawdzanie adresu IP w bazie whois, blokowanie adresu IP, wysyłanie e-maili bezpośrednio z panela administracyjnego
  • Wysyłanie e-maili przez panel administracyjny, zapisywanie wiadomości jako szablon, użycie szablonu wiadomości, usuwanie szablonów, możliwość wysłania ukrytej kopii do określonego adresu
  • Pobieranie danych klientów w formacie CSV: numer ID, adres e-mail, dane adresowe, telefon. Można samodzielnie wybrać które typy danych mają być pobrane. Przy pobieraniu bazy adresów e-mail należy pozostawić formularz bez zmian i kliknąć po prostu "pobierz dane"
  • Na każdym etapie w panelu ? możliwość przejścia do podglądu strony
Platforma edukacyjna, e-learningowa, zarabiaj na sprzedaży wiedzy
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji oraz bez grafiki celem obniżenia kosztów zakupu, dla klientów preferujących samodzielne finalizowanie wyglądu strony www.
Wybór Nazwa składnika Cena
kompletny skrypt wEDU 649,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze 99,00 PLN
wykonanie indywidualnej grafiki 888,00 PLN
domena .PL i serwer na pierwszy rok 14,00 PLN
Łączna cena końcowa 1650 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl