Tiny Sogl v2

Skrypt serwisu ogłoszeniowego, który nie wymaga logowania. Obsługuje wiele subdomen (np. miast / powiatów / województw) i umożliwia zamówienie płatnego ogłoszenia dodawanego hurtowo na wszystkie serwisy.

nie wymaga logowania Serwis ogłoszeniowy na tym skrypcie nie wymaga, aby użytkownicy dodający ogłoszenia byli zarejestrowani i zalogowani! Bez tego również działa prawidłowo, zbiera adresy e-mail i je weryfikuje. Klienci będą również mieli możliwość usuwania swoich ogłoszeń przez stronę a następnie potwierdzanie chęci wykonania operacji przez kliknięcie w link wysłany pocztą. nieograniczona liczba subdomen symulująca wiele serwisów Dzięki skryptowi TinySOGL można łatwo zasymulować, że się posiada np. 1000 serwisów ogłoszeniowych działających oddzielnie. Wystarczy zrobić ich listę w obrębie jednej domeny np. *.w.cegi.pl przy czym zamiast gwiazdki może być dowolne słowo. I tak 1000 razy. Założenie jednego serwisu ogłoszeniowego to mniej niż minuta. Każdy później działa oddzielnie. zarabianie na hurtowym dodawaniu ogłoszeń do wszystkich serwisów mając kilkaset subdomen - można zaoferować klientom, aby za opłatą wypełnili 1 formularz dodawania ogłoszenia i otrzymali wpis na wszystkich serwisach, które do Państwa należą. Nawet jeśli będzie to 49zł to oszczędność będzie ogromna. 500 ogłoszeń można samodzielnie dodawać nawet przez 3 dni. Administrator może tego dokonać w 10 min.
Serwis ogłoszeniowy z podziałem na miasta, powiaty lub województwa Podział jednego serwisu na wiele "podserwisów" możliwy jest na wiele sposobów. Na serwisie testowym w.cegi.pl użyłem mapy Polski z naniesionymi miejscowościami według koordynatów pobranych z Google Maps. Razem utworzonych zostało 906 ogłoszeniowych serwisów miejskich. Każdy ma adres w formacie *.w.cegi.pl np. warszawa.w.cegi.pl .

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w podobny sposób zbudować wiele serwisów krajowych, regionalnych, powiatowych, albo według zupełnie innego podziału - np. według branż. Możliwości są nieograniczone, ponieważ istnieć może każdy serwis ogłoszeniowy, którego nazwa kończy się domeną główną.
Serwis ogłoszeń regionalnych Każdy z serwisów to pełnoprawny serwis ogłoszeniowy, na którym normalnie można dodawać ogłoszenia, przeglądać je, wyszukiwać i kontaktować się z ogłoszeniodawcami. Ogłoszenie dodane na jednym serwisie nie jest widoczne na żadnym z pozostałych, zmusza to użytkowników do odwiedzenia wszystkich po kolei, tym samym nabijając wyświetlenia i np. oglądając reklamy emitowane na serwisie.

Ogłoszenia podzielone są na kategorie z podkategoriami i wyświetlane w nich są z podziałem na strony, aby wygodnie się przeglądało i by serwer nie miał zbyt dużo danych do przerobienia.
Dodawania ogłoszeń internetowych bez rejestracji i logowania Dodawanie ogłoszenia wymaga poświęcenia około 1-3min, aby wypełnić formularz, odebrać wiadomość e-mail z linkiem aktywującym i potwierdzić dodanie ogłoszenia klikając go. Dodając 1 ogłoszenie, 2 lub 3 - nie jest to męczące, ale by dodać ogłoszenia na wszystkie 906 serwisów - trzeba spędzić z komputerem minimum 15 godzin (906min). Z doświadczenia wiem, że ciężko jest dodać w ciągu dnia więcej jak 200 wpisów.

Jednak dla klientów, którzy cenią swój czas - jest oferta specjalna: za 49zł ogłoszenie trafi na wszystkie serwisy, które posiadam. Oszczędność 1 godziny czasu kosztuje wtedy 3,27zł brutto. Nikt nie zarabia tak mało, aby woleć samodzielnie wszystkie dodać.
Skrypt serwisu płatnych ogłoszeń internetowych W serwisie znajduje się osobny formularz, który wypełnia się, aby skorzystać z oferty zamieszczenia ogłoszenia na wszystkich serwisach. Cena jest do samodzielnego ustalenia. Po wysłaniu formularza, jego zawartość zostaje przekazana na adres e-mail administratora strony, który może w ciągu kilku minut umieścić to ogłoszenie przez panel administracyjny, aby wyświetlało się we wszystkich serwisach.
Serwis ogłoszeniowy, zabezpieczenie przed spamerami Do każdego ogłoszenia dodać można maksymalnie 5 zdjęć, a w treści można wpisać linki bezpośrednie. Adres e-mail jest ukrywany, aby nie udostępnić go spamerom. Do kontaktu z ogłoszeniodawcami służy formularz pod ogłoszeniem.

W szczegółach ogłoszenia znajduje się też przycisk do usuwania ogłoszenia, który przenosi do procedury weryfikacji a następnie usunięcia ogłoszenia.
Możliwość samodzielnego usunięcia ogłoszenia z bazy serwisu Usuwanie ogłoszenia wymaga znajomości adresu e-mail, z którego ogłoszenie zostało dodane, ale to nie wszystko, ponieważ e-mail czasami jest łatwo odgadnąć lub w inny sposób zdobyć.

Procedura wygląda tak, że wprowadza się adres e-mail (a właściwie go uzupełnia zamiast gwiazdek) a następnie jeśli e-mail się zgadza - trzeba odebrać wiadomość z linkiem, któego kliknięcie spowoduje usunięcie ogłoszenia z bazy serwisu.

Panel Administracyjny

Producent oprogramowania musi zdawać sobie sprawę z tego, że tworzy oprogramowanie dla klientów a nie dla webmasterów. Ja pisząc swoje skrypty doskonale wiem o tym, że większość trafi do osób, które nie są zaawansowanymi użytkownikami komputera. Stąd wszystkie elementy funkcjonalne moich skryptów są zbudowane intuicyjnie, interfejs jest po polsku i posiada wyłącznie elementy, które są rzeczywiście potrzebne. Panel administracyjny jak i cała reszta nie bazuje w żadnym stopniu na darmowych Joomlach i innych tegu typu.
łatwy import poprzedniej bazy ogłoszeń Wystarczy utworzyć plik CSV z ogłoszeniami, które były na Państwa poprzednim serwisie ogłoszeniowym i załadować go do TinySOGL, aby móc cieszyć się nowym oprogramowaniem i nie utracić bazy ogłoszeń wygodne zarządzanie reklamą Sprzedaż reklam to główny sposób czerpania zysków z serwisu internetowego stąd w skrypcie TinySOGL zarządzanie reklamami zostało maksymalnie zoptymalizowane, aby skupić się na pozyskiwaniu klientów a nie na walce z nieprzyjaznym panelem pomoc techniczna Każdy moduł panela administracyjnego jest po polsku, a ponadto doskonale opisany, aby nie sprawił problemów. Jeśli mimo wszystko znajdzie się jakakolwiek niejasność to można skontaktować się telefonicznie, aby uzyskać pomoc.
Zarządzanie dodanymi ogłoszeniami Najważniejszym modułem panela administracyjnego jest moderacja ogłoszeń, ponieważ osoby odwiedzające serwis jedynie mogą dodawać na nim ogłoszenia bez rejestracji i logowania. Ogłoszenia można edytować, blokować lub usuwać z serwisu. Przy każdym ogłoszeniu podane jest z jakiej subdomeny zostało ono dodane, np. "warszawa.w.cegi.pl".
Import bazy ogłoszeń serwisu internetowego z pliku CSV Ogłoszenia można także importować z pliku CSV. Jest to dobre udogodnienie dla tych, którzy planują wymienić oprogramowanie na nowszy model, ale jednocześnie nie chcą utracić bazy ogłoszeń, którą zbierali przez długi czas. Aby zaimportować ogłoszenia, wystarczy wygenerować programem lub ręcznie plik CSV (tabelka) zgodnie z wymaganą strukturą przez TinySOGL a następnie załadować do panela administracyjnego.
Eksport bazy adresów e-mail do rozsyłek mailingowych Eksport adresów e-mail to najpotrzebniejsza funkcja w serwisie ogłoszeniowym - na mailingach sporo można zarobić. Kilkoma kliknięciami generuje się plik z bazą emaili a następnie ładuje go do automatu rozsyłającego wiadomości. Używając oprogramowania wMailer - można nawet pominąć krok eksportowania maili, ponieważ wMailer potrafi sam się komunikować z moimi skryptami i pobierać sobie najnowszą bazę adresów e-mail.
Manager reklam na stronie W skrypcie TinySOGL v2 nie obyło się również bez miejsc reklamowych. Załadować można bannery graficzne, bannery flash lub w formie javascript/iframe (kod do wklejenia)

Reklamy umieszcza się na określoną liczbę wyświetleń, gdy wyświetlenia się skończą - reklama automatycznie jest deaktywowana.
Tekstowe boksy reklamowe Istnieje także możliwość umieszczania tekstowych boksów reklamowych, które są rozliczane według kliknięć - wyświetlenia nie wpływają na termin zakończenia emisji. Reklama tekstowa mimo, że jest mała i mniej atrakcyjna graficznie, cieszy się dużo większą skutecznością niż bannery graficzne i łatwiej sprzedać usługę reklamową z gwarancją skuteczności
Reklama doklejana do automatycznych e-maili ze strony Reklama doklejana do maili w praktyce wygląda tak, że przez panel serwisu umieszcza się reklamy z ilością "doklejeń" a następnie gdy klient doda ogłoszenie lub skontaktuje się z ogłoszeniodawcą - do wiadomośći doklejana jest na dole reklama. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby reklama była na górze wiadomości np. aktywującej dodane ogłoszenie.
Serwis ogłoszeniowy bez rejestracji i logowania, z obsługą wielu subdomen
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji oraz bez grafiki celem obniżenia kosztów zakupu, dla klientów preferujących samodzielne finalizowanie wyglądu strony www.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt TinySOGL v2 327,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze 99,00 PLN
domena .PL i serwer na pierwszy rok 14,00 PLN
Grafika dla strony
bez grafiki 0,00 PLN
wykonanie prostej, indywidualnej grafiki (najtańsza opcja) 220,00 PLN
wykonanie profesjonalnej, indywidualnej grafiki 999,00 PLN
Łączna cena końcowa 660 PLN

* więcej informacji o tym, co zawiera dana cena grafiki znajduje się w linku strony internetowe lub powyżej, w tabeli z porównaniem pakietów stron internetowych

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl