w.OGL v1 - tani serwis ogłoszeniowy

Wykorzystaj potęgę internetu i zbuduj społeczność, której celem będzie wspólna promocja swoich produktów i usług. Dzięki wOGL v1 jest to możliwe dla każdego. Oferowany skrypt serwisu ogłoszeniowego po złożeniu zamówienia uruchamiany jest od razu w internecie i oddawany zamawiającemu jako gotowy do działania serwis!

Własny serwis ogłoszeniowy Serwis ogłoszeń w internecie Anonse internetowe, baza ogłoszeń
sprawdzone w praktyce 2 kopie oprogramowania cały czas są użytkowane przeze mnie, działają i zarabiają pieniądze. Ponadto znacznie więcej kopii używają moi klienci! wysoka pozycja w Google Koniec zmartwień o dane udostępniane dla wyszukiwarek - te oprogramowanie serwisu ogłoszeniowego zrobi to samodzielnie, ponieważ dane dla Google są generowane na podstawie ogłoszeń dodanych przez użytkowników szybki, samodzielny rozwój dzięki klientom, którzy dodają ogłoszenia serwis bogaci się w treści i staje się atrakcyjniejszy praktycznie bez wkładu własnego właściciela
Rejestracja konta na serwisie ogłoszeniowym Rejestracja użytkowników odbywa się przez wypełnienie minimalnie 4 pól formularza i zatwierdzenie przez kliknięcie "Zarejestruj".

Adres e-mail zostanie automatycznie zapisany na serwerze w celu późniejszego ściągnięcia dla celów marketingowych.
Formularz dodawania ogłoszenia w internecie Zalogowany użytkownik ma możliwość dodawania nowych ogłoszeń (5 pól do wypełnienia), usuwania ogłoszeń wcześniej dodanych, ich edytowanie oraz ma możliwość zmiany swoich danych kontaktowych, które są wyświetlane przy każdym ogłoszeniu.
Baza ogłoszeń internetowych - szczegóły ogłoszenia Ogłoszenia wyświetlają się w formie listy, wybranie ogłoszenia z listy skutkuje przekierowaniem do strony ze szczegółami tego ogłoszenia. Skrypt wOgl v1 jawnie przekazuje adres e-mail w treści ogłoszenia choć jest możliwość wykonania za dopłatą formularza kontaktu.

Panel Administracyjny

Producent oprogramowania musi zdawać sobie sprawę z tego, że tworzy oprogramowanie dla klientów a nie dla webmasterów. Ja pisząc swoje skrypty doskonale wiem o tym, że większość trafi do osób, które nie są zaawansowanymi użytkownikami komputera. Stąd wszystkie elementy funkcjonalne moich skryptów są zbudowane intuicyjnie, interfejs jest po polsku i posiada wyłącznie elementy, które są rzeczywiście potrzebne. Panel administracyjny jak i cała reszta nie bazuje w żadnym stopniu na darmowych Joomlach i innych tegu typu.
Panel administracyjny serwisu ogłoszeń w internecie - statystyki Panel administracyjny bazy ogłoszeń Autorski panel administracyjny dla serwisu ogłoszeniowego
bardzo duże możliwości zarabiania eksport adresów e-mail zarejestrowanych użytkowników w celu rozesłania mailingu oraz moduł reklam przyjmujący ogromną ilość bannerów i wyświetlający je losowo po każdym przeładowaniu strony niskie wymagania hostingowe treści ogłoszeń nie zajmują dużo, ponieważ pojedyncze ogłoszenie to tylko tekst oraz pomniejszone zdjęcie. Taka optymalizacja powoduje znikome zużycie transferu i zajętości miejsca na dysku szybkie i wygodne zarządzanie wszystkie czynności administracyjne odbywają się w wygodnym, polskojęzycznym panelu administracyjnym, który został w taki sposób zoptymalizowany, aby spędzać w nim jak najmniej czasu
Własny serwer reklam ze statystykami Na serwisie wyświetlane są reklamy. U góry rotator bannerów, gdzie można wrzucić dowolną ilość bannerów a za 1 załadowaniem strony wyświetlany jest losowo tylko 1 banner. Pod kategoriami miejsce reklamowe, bez losowania bannera - wyświetla się tylko jeden 200x300 px.

W panelu administracyjnym umieszczać można reklamy: Macromedia flash, obrazek lub kod (np. Google Adsense czy innej sieci reklamowej) z określeniem liczby wyświetleń. Można umieścić wszystkie formaty reklamy na serwisie.
Moderacja użytkowników na serwisie ogłoszeń W panelu administracyjnym jest możliwość zarządzania zarejestrowanymi użytkownikami, można dowolnie edytować ich dane osobowe, usuwać bądź blokować - wtedy jest pewność, że dany użytkownik nie zarejestruje się ponownie, ponieważ rejestracja będzie go odrzucać i odprawiać komunikatem, że taki użytkownik już istnieje i nie można zarejestrować go ponownie.

Użytkownik faktycznie istnieje, ale nie może się zalogować aby skorzystać z formularza dodawania ogłoszenia.
Moderacja ogłoszeń dodanych na serwisie przez użytkowników W każdej chwili administrator może zmienić treść dowolnego ogłoszenia zamieszczonego przez użytkownika serwisu lub je usunąć. Jest to podstawowa funkcja w serwisie ogłoszeniowym, ponieważ dzięki niej można zapanować nad emitowanymi treściami na stronie zamiast bezsilnie patrzeć na oblężenie spamerów

Podczas edycji ogłoszenia możliwe jest również usunięcie zdjęcia lub podmiana go na inne.
Eksport adresów e-mail do rozsyłek reklamowych
Wystarczy jedno kliknięcie, aby pobrać adresy e-mail wszystkich zarejestrowanych użytkowników w celu organizacji mailingu reklamowego lub zwykłej masowej korespondencji informującej użytkowników np. o nowościach na stronie.

W bazie znajdują się wyłącznie czynne adresy e-mail, ponieważ aby sfinalizować rejestrację należy kliknąć w link dostarczony na maila.

Aby realizować masowe wysyłki wiadomości e-mail, potrzebny jest automat do wysyłki np. wMailer. Przy wysyłkach mniejszych jak 1000 rekordów - wystarczy Outlook / Mozilla Thunderbird lub Windows Mail.

Dla klientów zamawiających oprogramowanie wOgl v1 daję rabat 75% na zakup wMailera. Czyli cena za niego wyniesie 110 PLN. Można go dokupić w każdym czasie.
Skrypt serwisu ogłoszeniowego, ogłoszenia internetowe
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji oraz bez grafiki celem obniżenia kosztów zakupu, dla klientów preferujących samodzielne finalizowanie wyglądu strony www.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt wOGL v1 199,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze 49,00 PLN
wykonanie indywidualnej grafiki 178,00 PLN
domena .PL i serwer na pierwszy rok 14,00 PLN
Łączna cena końcowa 440 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl