Sesje fotograficzne z modelkami

Dla wielu branż, szczególnie gdzie grupą docelową są klienci biznesowi - warto rozważyć opcję wykupienia zdjęć fotomodelki na stronę. Jest to coś absolutnie ekskluzywnego, co posiada tylko niewielki procent firm na swoich stronach internetowych. Dzięki naszym dobrym zasadom współpracy, które ustaliliśmy z fotografami, możemy dostarczyć Państwu zdjęcia w bardzo niskich cenach hurtowych, które są niemożliwe do osiągnięcia przy zamawianych w studiu fotograficznym ilościach detalicznych.

Doświadczenie nasze, i naszych fotografów pozwala nam perfekcyjnie dobierać osoby do konkretnej sesji. Działamy aktywnie na terenie całej Polski, nie ma problemu, aby sesja została zorganizowana w budynku Państwa firmy lub w określonej scenerii. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo, wiemy że samo dobranie atrakcyjnej dziewczyny nie wystarcza, dlatego też wszystkie wykonane zdjęcia są starannie selekcjonowane a następnie poddawane obróbce cyfrowej. Do naszych klientów trafiają wyłącznie najlepsze realizacje, aby fotografie naszych modelek pozytywnie wpływały na odwiedzających Państwa stronę klientów.

Posiadamy także gotowe zdjęcia wykonane w sposób uniwersalny, aby móc je dopasować do większości potrzeb klientów. Zdjęcia już gotowe są tańsze niż organizacja sesji, ponieważ zostały zamówione przez nas hurtowo, a ich użycie na stronie nie wymaga sporych nakładów czasowych, bo odpadają elementy organizacyjne i koszt zatrudnienia profesjonalnego fotografa.

Koszt wykonania sesji ustalany jest indywidualnie, ponieważ sesje mają różne stopnie trudności a co za tym idzie wymagają mniejszych lub większych nakładów finansowych by je dobrze zrealizować. Zakup gotowych zdjęć również nie jest stały, ponieważ zależy choćby od zamawianej ilości - zwykle niezbędne minimum dla strony internetowej to około 3 zdjęcia.

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl