Tworzenie sklepów internetowych

Same zalety dla sprzedawcy!

Oferuję usługę wykonania profesjonalnego sklepu internetowego, dzięki któremu Państwa firma wejdzie w nieograniczony rynek zbytu jakim jest internet. Sklep internetowy to same zalety, ponieważ całą analizę asortymentu klient może wykonać samodzielnie przeglądając kategorie sklepu lub korzystając z wyszukiwarki produktów. Następnie całą procedurę zamówienia przejść może nie ruszając się sprzed komputera, a nawet dokonać opłaty za swoje zamówienie dzięki płatnościom internetowym Przelewy24 czy międzynarodowym PayPal.

Kompleksowe wykonawstwo usług

Sklepy internetowe tworzę kompleksowo, czyli zamawiam dla Państwa domenę .PL , hosting, instaluję oprogramowanie, konfiguruję je a grafik wykonuje specjalnie dla Państwa firmy unikalną szatę graficzną.

Brak abonamentu za posiadanie sklepu!

Czy wiecie Państwo, że większość sklepów internetowych na rynku nie są sprzedawane klientowi, tylko najpierw płaci się niską opłatę aktywacyjną np. 200zł a później co miesiąc prawie drugie tyle? U mnie macie Państwo gwarancję, że opłata za wykonanie sklepu zostanie mi uiszczona jednokrotnie i nie będę pobierał dalej żadnych opłat, ani po roku, ani po 5 latach użytkowania - ani nigdy.

Dostępne opcje standardowe wykonania sklepu internetowego

Poniżej przedstawiam porównanie dwóch technologii wykonania sklepu internetowego, oraz części składowych wpływających na cenę końcową usługi. Najlepszym sposobem określenia technologii sklepu internetowego jest jednak indywidualne podejście do zlecenia, dlatego też po zapoznaniu się z dostarczoną specyfikacją i wymaganiami zlecenia wykonania sklepu - może się okazać, że wybrane oprogramowanie sklepu internetowego nie zdoła sprostać tym wymaganiom, ponieważ oba te produkty posiadają swoje mocne i słabe strony.
  Sklep WooCommerce
4500zł brutto
Sklep PrestaShop
6000zł brutto
Termin wykonania ok. 20 dni roboczych ok. 35 dni roboczych
Domena .PL, serwer, certyfikat SSL
Profesjonalny i czysty kod HTML szablonu, zgodny z normami SEO*
Usługa instalacji

(istnieje możliwość wykupienia poza usługą wykonania sklepu - samej usługi instalacji i konfiguracji wstępnej oprogramowania sklepu do samodzielnej aranżacji - w cenie 199zł brutto)


(istnieje możliwość wykupienia poza usługą wykonania sklepu - samej usługi instalacji i konfiguracji wstępnej oprogramowania sklepu do samodzielnej aranżacji - w cenie 199zł brutto)
Panel administracyjny do zarządzania produktami, kategoriami, zamówieniami i treściami na sklepie
Ilość treści, która zostanie wprowadzona na stronę i sformatowana wraz z niezbędnymi grafikami
(powyżej: 50zł brutto / 1x A4)
do 5 stron A4, średnią czcionką 13px
Struktura kategorii
(powyżej: 50zł brutto / 10 elementów)
do 50 pozycji, o dowolnej strukturze
Wprowadzanie produktów ok. 25zł brutto za wprowadzenie 1 produktu

Każde oprogramowanie sklepu internetowego posiada panel zarządzania, który pozwala na samodzielne wprowadzanie produktów i zarządzanie nimi
Tłumaczenie treści (np. opisów produktów) na język angielski, niemiecki, hiszpański lub inny ok. 200zł brutto za ok. 2000 znaków tłumaczonej treści

Sklepy internetowe na WooCommerce

WooCommerce jest wtyczką roszerzającą funkcjonalność WordPressa, pozwalając na prowadzenie sklepu internetowego. Na świecie jest to najpopularniejsze oprogramowanie sklepu internetowego, gdyż ma niskie wymagania serwerowe i wymagane są mniejsze nakłady pracy do stworzenia sklepu opartego na tym rozwiązaniu.

Wiele firm takich jak kurierzy, bramki płatności czy systemy zarządzania firmą posiadają gotowe wtyczki pozwalające na łatwe zintegrowanie wielu intuicyjnych funkcji ułatwiających sprzedaż. WooCommerce przez to, że jest oparty na WordPress - posiada również rozbudowane API pozwalające na rozszerzenie bądź zmodyfikowanie funkcjonalności przez zaprogramowanie dodatkowych elementów, co daje nieograniczone możliwości rozbudowy Państwa sklepu internetowego.

WooCommerce jest najlepszym rozwiązaniem do wykonania swojego pierwszego sklepu internetowego, ponieważ wypada najlepiej cenowo i dostarcza wszystkich funkcji, które potrzebne są w małym i średnim sklepie internetowym.

Sklepy internetowe na PrestaShop

PrestaShop jest profesjonalnym i rozbudowanym rozwiązaniem pozwalającym na prowadzenie sklepu internetowego. Jest to oprogramowanie stworzone od samego początku do tworzenia na nim sklepów internetowych, przez co jest znacznie lepiej przemyślany panel zarządzania sklepem, obsługa jest bardziej intuicyjna i daje znacznie więcej możliwości.

Do systemu PrestaShop również istnieje wiele gotowych wtyczek pozwalających na integrację z kurierami, paczkomatami, bramkami płatności i nie tylko. Jeśli nawet jakaś wtyczka nie jest dostępna do pobrania, ani zakupienia - dzięki rozbudowanemu API dla deweloperów, w PrestaShop istnieje możliwość zaprogramowania dodatkowych funkcjonalności w formie wtyczek - np. wtyczkę integrującą Państwa nowy sklep internetowy z posiadanym już wcześniej autorskim oprogramowaniem.


Strony internetowe
programowane z ręki

Kiedy z jakiegoś powodu żadne z powyższych rozwiązań nie może sprostać Państwa wymaganiom, - istnieje możliwość zamówienia u mnie sklepu internetowego z panelem zarządzania, według dostarczonej przez siebie specyfikacji i/lub szkiców (makiet). Zależnie od potrzeby, programuję aplikacje internetowe w: PHP (z MySQL), Python (z MongoDB / PostgreSQL / MySQL), JavaScript (i NodeJS)

Więcej o usługach programistycznych znajdziecie Państwo w zakładce: Usługi programistyczne

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl