Gotowe skrypty PHP

Oszczędność czasu i pieniędzy!

Zamawiając usługę wykonania strony internetowej lub skryptu na bazie już gotowego oprogramowania, oszczędzacie Państwo czas i pieniądze, jednak niektóre mają swoje wady, które trzeba zaakceptować. Napiszę o nich nieco niżej.

Sprawdzone rozwiązania, zaprojektowane zgodnie z normami użyteczności

Główną wadą gotowych rozwiązań jest niewielkie dostosowanie strony do własnych potrzeb, czyli trzeba z pewnych rzeczy zrezygnować. Zaletą to wynagradzającą jest koszt nawet 6x mniejszy niż w przypadku zamówienia indywidualnego, ponieważ spora część jest już gotowa i wystarczy tylko skonfigurować i wykonać grafikę. Grafika zawsze tworzona jest pod indywidualne zamówienie, jedynie układ, rozmiar lub format jest niekiedy z góry narzucony przez oprogramowanie. W niektórych wersjach ograniczenie to zostało całkowicie zniesione. Kolejną zaletą jest kompletne sprawdzenie skryptu w praktyce, czyli dostają Państwo serwis, który jest sprawdzony, bezbłędny oraz w wielu przypadkach podkręcony na maksa, aby generował najwyższe zyski.

Dla tych, którzy jednak wolą, aby serwis był w pełni dostosowany do potrzeb, skierowana jest oferta tworzenia serwisów internetowych od zera. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą w dziale Programowanie PHP

Wszystkie oferowane skrypty PHP w cenie zawierają usługę instalacji i konfiguracji na serwerze oraz przygotowanie indywidualnej szaty graficznej. Każdy klient ma również możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy technicznej w zakresie użytkowania panela administracyjnego i innych czynności, które są nieodzowne dla danego skryptu. Jestem przeciwnikiem tzw. ukrytych kosztów.
Sklep z płatnościami PayPal i kartą kredytową

wShop v3 - Profesjonalny sklep internetowy

Główną cechą, która wyróżnia go spośród innych, jest pełna automatyzacja. Ten sklep sam sprzedaje. Oprócz prezentacji produktów i przyjmowania zamówień, wShop v3 uzgadnia z klientem czy ma wystawić fakturę - jeśli tak to na jakie dane, a za zamówienie umożliwia płatność kartą, paypalem lub z konta internetowego. Po wpłacie księguje wpłatę i wystawia fakturę za zamówione produkty. Rolą sprzedawcy jest zapakowanie zamówionych towarów i wysłanie do klienta. Dodatkowo skrypt pozwala na sprzedaż produktów w kilku walutach, z opisami w kilku językach, natomiast ze wspólnymi stanami magazynowymi.

Sklepy wykonane na bazie tego oprogramowania mają nieograniczone możliwości przystosowania wyglądu. Został przetestowany w praktyce i jest cały czas w użyciu na naszym sklepie www.e-piecyki.pl

Zobacz szczegóły skryptu wShop v3
CMS - system zarządzania zawartością dla strony internetowej

wCMS v2 - profesjonalny i rozbudowany system zarządzania treścią

Jest to druga wersją systemu zarządzania zawartością, który został zbudowany by umożliwić klientom samodzielne edytowanie treści na stronie czy zawartości galerii. Nowa wersja posiada obsługę wielu języków - można zarządzać stroną internetową w dowolnej ilości języków. Możliwe jest także zdefiniowanie wielu administratorów (np. redaktorów) o różnych uprawnieniach.

Strony internetowe wykonywane na bazie tego oprogramowania (pakiety: biznes i premium) mają nieograniczone możliwości przystosowania wyglądu do potrzeb klienta. Mogą również być responsywne (przystosowane do poprawnego wyświetlania na tabletach i telefonach komórkowych) oraz mogą posiadać animacje / efekty na bibliotece jQuery. Skrypt został wielokrotnie poddany testom, jest również używany przeze mnie do zarządzania stroną www.cegi.pl

Zobacz szczegóły skryptu wCMS v2
Skrypt serwisu ogłoszeniowego, forum, katalog firm

Prawdopodobnie najbardziej rozbudowany skrypt portalu internetowego

łączy w sobie: ogłoszenia, katalog firm i stron www, forum dyskusyjne, aktualności/blog i bazę artykułów do poczytania. Możliwość wyróżnienia ogłoszeń, za opłatą przez Przelewy24 lub przez płatności międzynarodowe PayPal. W standardzie ogromne możliwości emisji reklam co przekłada się na zyski właściciela, są to głównie: bannery graficzne - rozliczane po ilości wyświetleń, tekstowe boksy reklamowe - rozliczane na kliknięcia (zainteresowanie reklamą), treść doklejana do e-maili - rozliczane na ilość "doklejeń", reklama na forum (symuluje odpowiedź użytkownika na post - rozliczane na ilość zasymulowanych wypowiedzi).

Skrypt daje możliwość nieograniczonego dostosowania wyglądu do indywidualnych potrzeb klienta. Produkt przetestowany w praktyce.

Zobacz szczegóły skryptu wPortal
Skrypt serwisu ogłoszeniowego nie wymagający logowania

Serwis ogłoszeń bez logowania i rejestracji

Jako jedyny z oferty nie posiada rejestracji i logowania. Wystarczy wypełnić formularz i aktywować ogłoszenie klikając w link wysłany na skrzynkę e-mail. Usuwanie ogłoszeń odbywa się analogicznie - usunięcie należy potwierdzić linkiem wysłanym na e-mail.

Posiada kilka miejsc reklamowych: bannery graficzne rozliczane po ilości wyświetleń, tekstowe boksy reklamowe rozliczane po kliknięciach i reklamy doklejane do systemowych wiadomości e-mail ze strony rozliczane po ilości "doklejeń". Unikalną zaletą tego skryptu jest łatwa obsługa wielu subdomen, symulując istnienie wielu serwisów ogłoszeniowych zamiast jednego. Praktyczne zastosowanie tej funkcji to np. serwis ogłoszeniowy z podziałem na województwa, miasta lub branże.

Serwisy ogłoszeniowe realizowane z wykorzystaniem tego skryptu mają nieograniczone możliwości dostosowania wyglądu do indywidualnych potrzeb klienta. Produkt wielokrotnie przetestowany w praktyce.

Zobacz szczegóły skryptu TinySOGL v2
Tani serwis ogłoszeniowy

wOGL v1 - tani serwis ogłoszeniowy

Najprostsza wersja serwisu ogłoszeń dostępna w mojej ofercie. Aktywowanie rejestrowanych kont użytkownia wymaga kliknięcia w link wysyłany automatycznie na skrzynkę mailową. Skrypt cechuje się niskimi wymaganiami od serwera, jest szybki i zajmuje bardzo mało miejsca, ponieważ do jednego ogłoszenia klient może załączyć tylko jedno zdjęcie (automatycznie skalowane). To idealny skrypt do budowy bazy adresów e-mail klientów, aby przeprowadzać mailingowe akcje marketingowe np. przy użyciu skryptu wMailer

Skrypt wOgl v1 posiada ograniczenia w dostosowaniu wyglądu. Całość jest możliwa do zmodyfikowania, jednak układ i wielkość większości elementów jest z góry ustalony. Wielokrotnie wOgl v1 był testowany w praktyce.

Zobacz szczegóły skryptu wOGL v1
Skrypt katalogu stron internetowych SEO

Katalog stron internetowych

W kategorii serwisów internetowych ma 1 miejsce pod względem niskich wymagań od serwera hostingowego. Na serwerze przechowywane są wyłącznie informacje o wpisie w formie tekstowej a miniaturka pobierana jest dynamicznie. Katalog na tym skrypcie nie posiada żadnych miejsc reklamowych, ponieważ użytkownicy katalogów - odwiedzają je jednokrotnie, dodając wpis a następnie już nie powracają. Zadaniem katalogu stron www jest pozyskiwanie adresów e-mail do późniejszych akcji marketingowych oraz sugerowanie klientowi by umieścił na swojej stronie link zwrotny.

Zobacz szczegóły skryptu wKat v1
Automat do wysyłki graficznych i tekstowych wiadomości e-mail

Automat do wysyłki wiadomości e-mail

Jeśli mają Państwo już dość ręcznego i żmudnego wysyłania e-maili z ofertami swojej firmy, męczy Państwa ciągłe powtarzanie tej samej czynności przez parę godzin dziennie, to znaczy, że wMailer jest stworzony dla Państwa.

Oprogramowanie wMailer służy do rozsyłki masowej korespondencji do określonej bazy adresów e-mail. Może on działać w pełni automatycznie tj. pobierać adresy e-mail z określonej lokalizacji (np. adresy e-mail użytkowników z bazy serwisu internetowego lub bazy newslettera). Istnieje w nim również baza treści wiadomości e-mail, którą najpierw można zdefiniować a następnie tylko obserwować jak w określone dni tygodnia wMailer dokonuje rozsyłki, w kółko, bez konieczności kontroli. Istnieje również możliwość wysyłania mailingów graficznych - wysyłają się nieco dłużej, ale są bardziej atrakcyjne wizualnie.

Zobacz szczegóły skryptu wMailer
System antyspamowy

Filtr antyspamowy do skrzynek e-mail na IMAP

Działa całkowicie niewidocznie - łączy się ze skrzynką pocztową i pobiera wiadomości bez oznaczenia ich jako "przeczytane". Następnie dokonuje analizy porównując tytuł, nadawcę i treść do zapisanych w bazie wzorców. Wszystkie pasujące e-maile zostają usunięte (przeniesione do kosza) a wiadomość o tym zapisywana jest w dzienniku aktywności i statystykach. Wzorce (filtry) antyspamowe można dowolnie, samodzielnie konfigurować, nakładać filtry na wiadomości o określonym temacie, zawierające określoną treść lub pochodzące od nielubianego nadawcy.

Do poprawnego działania wAntySpam wymaga serwera PHP z obsługą MySQL i możliwością łączenia się z zewnętrznymi serwerami na funkcji imap_open() w PHP. Z doświadczenia wiem, że właściwie każdy serwer posiada te funkcje, nawet te najtańsze.

Zobacz szczegóły skryptu wAntySpam
Skrypt serwisu ogłoszeniowego branży nieruchomości

Skrypt serwisu ogłoszeń nieruchomości

Branża nieruchomości to jedna z najbardziej dochodowych spośród wszystkich, dlaczego mielibyście Państwo nie skorzystać również na tym? Skrypt wEstate to łatwe w obsłudze oprogramowanie do ogłoszeń nieruchomości. Wyposażony w panel administracyjny do pełnego zarządzania stroną lub moderacji bazy danych użytkowników i ogłoszeń. Posiada miejsce na reklamę w formie pionowego bannera, tekstowy boks reklamowy i możliwość zamieszczania linków w stopce. Ilość miejsc reklamowych można zwiększyć. Serwisy ogłoszeniowe (każdej branży) są doskonałą metodą na zbieranie adresów e-mail użytkowników zwykle do przeprowadzenia w przyszłości mailingowych akcji marketingowych np. wykorzystując skrypt wMailer.

Serwisy ogłoszeń na tym skrypcie mają nieograniczone możliwości dostosowania wyglądu do indywidualnych potrzeb klienta.

Zobacz szczegóły skryptu wEstate
Internetowa platforma edukacyjna

Skrypt internetowej platformy edukacyjnej

Platforma edukacyjna z płatnym dostępem do kursów przez Przelewy24 (banki internetowe, karty płatnicze) oraz z międzynarodowymi płatnościami PayPal. Sprzedaż wiedzy jest najlepszym sposobem zarabiania w internecie, wielokrotnie metoda ta polecana była przez Piotra Majewskiego, w tym także w książce "Czas na E-Biznes". Inteligentni ludzie wciąż są "głodni" wiedzy - skondensowanej, praktycznej i szybkiej do przyswojenia. E-learning jest szczególnie dogodną formą nauki, ponieważ można się uczyć w domu, czekając na autobus, jadąc pociągiem czy nawet wypoczywając w ogrodzie. Wymagane jest tylko urządzenie z przeglądarką internetową takie jak komputer stacjonarny, laptop, netbook lub nawet tablet.

Jeśli planujecie Państwo otwarcie swojego serwisu edukacyjnego - zapraszam do kontaktu, abym mógł pomóc w rozplanowaniu platformy edukacyjnej i w ocenie zastosowania mojego oprogramowania do tego celu.

Zobacz szczegóły skryptu wEDU
Parser XML - program partnerski Złote Myśli

Skrypt księgarni internetowej partnerstwa firmy Złote Myśli

Szczególną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie trzeba posiadać towaru, aby móc zarabiać nawet 40% na sprzedaży: e-booków, książek drukowanych, audiobooków (CD lub MP3). Skrypt, który oferuję to automat pobierający produkty ze strony Złotych Myśli, generujący linki partnerskie i prezentujący ofertę, aby wyglądała jak w profesjonalnej księgarni internetowej. Spróbujcie Państwo swoich sił z zachowaniem należytego profesjonalizmu, aby się przekonać, że może to stanowić dodatkowy dochód pasywny a po jakimś czasie główny. Oprogramowanie jest całkowicie bezobsługowe, konfigurowane tylko jeden raz a następnie należy już tylko zająć się reklamą i śledzeniem statystyk programu partnerskiego na stronie Złotych Myśli.

Księgarnie internetowe partnerstwa Złotych Myśli realizowane z wykorzystaniem tego skryptu mają nieograniczone możliwości dostosowania wyglądu do indywidualnych potrzeb klienta.

Zobacz szczegóły skryptu wE-books

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl