w.Mailer

Skrypt ten jest nieodzownym narzędziem każdego właściciela strony internetowej, która pobiera od użytkowników adresy e-mail. Służyć może do marketingu bezpośredniego jak również do zwykłych płatnych rozsyłek.

szybki i łatwy do skonfigurowania niepotrzebna jest żadna wiedza, jak również nie potrzebne jest przeznaczanie dużej ilości czasu na konfigurację - mailer wymaga, aby ustawić jedynie niezbędne minimum. wiadomości graficzne możecie Państwo uatrakcyjnić przekaz reklamowy dla klienta stosując zamiast mailingów tekstowych ulotki graficzne w formacie JPEG. niskie wymagania od serwera do poprawnego działania wystarczy zwykły serwer PHP, z bazą mysql i aktywną funkcją mail() lub ze skrzynką pocztową do połączenia SMTP (99% serwerów spełnia wymagania). obsługa wiadomości formatowanych chcąc wybrać wersję pomiędzy profesjonalnym przekazem a niskim poborem transferu w trakcie wysyłki, można zastosować wiadomości tekstowe, formatowane w HTML. Dzięki temu do maila można dodać kolory, wybrać czcionkę, dodać tabelę lub aktywny link do strony. prosta obsługa skrypt został napisany dla zwykłego użytkownika, zatem pisząc go doskonale zdawałem sobie sprawę z tego, że nie będzie on obsługiwany tylko przez zaawansowanych klientów. Każdy formularz został uproszczony i zawiera informacje pomagające w jego wypełnieniu. sprawdzony w praktyce skrypt wMailer cały czas jest przeze mnie użytkowany, aby realizować nim rozsyłki reklamowe. Wiadomości docierają w całości, o czym świadczy ilość odpowiedzi. Nastawienie jednej rozsyłki łącznie z załadowaniem baz trwa około 5 min co pozwala na generowanie większego dochodu, znacznie mniejszym nakładem pracy.
Zarządzanie bazą adresów e-mail w skrypcie do rozsyłki wiadomości Skrypt wyposażony jest w funkcję importu adresów e-mail z pliku tekstowego przy czym każdy adres jest jedną linijką w pliku.

Dodatkowo nowy wMailer umożliwia pobieranie adresów e-mail z określonego źródła (linka). Aktualizację bazy robi według harmonogramu, domyślnie co godzinę.
Eksportowanie list mailingowych Sprawa eksportu ma się podobnie, ponieważ po kliknięciu pozycji menu "eksport" - skrypt wygeneruje 2 pliki zawierające listę mailingową oraz czarną listę, czyli zdefiniowaną listę odbiorców, do których mailer nie będzie wysyłał więcej żadnych wiadomości. Może się ona przydać np. przy ponownej instalacji wMailera np. na innym serwerze.
Lista klientów, którzy zrezygnowali z mailingów Do wysyłanych wiadomości warto w stopce dołączyć link do wypisania się z bazy odbiorców. Służy do tego celu wbudowany moduł usuwania użytkowników. Wystarczy w stopce umieścić link: www.Domena.pl/delete.php - po kliknięciu w ten link użytkownik zostanie poproszony o wpisanie swojego adresu e-mail w celu rezygnacji z dalszego otrzymywania mailingów.
Wysyłanie mailingów formatowanych, graficznych, tekstowych Od wersji 3.0 mailera, istnieje możliwość wyboru typu wysyłki:
  • tekst formatowany
  • wiadomość graficzna
  • mailing tekstowy, z zapisem do bufora, aby był wysyłany w kółko (może ich być wiele)
Generator kodu HTML dla mailingów reklamowych Chcąc wysłać mailing formatowany wystarczy wpisać temat - będzie wyświetlany na liście wiadomości w skrzynce e-mail odbiorcy wiadomości, oraz korzystając z edytora takiego jak powyżej - opracować jego treść z zastosowaniem dowolnego formatowania tekstu. Można również umieścić obrazki hotlinkowane z zewnętrznych serwerów.
Mailingi reklamowe w formie graficznej Organizacja mailingu graficznego jest równie prosta jak w przypadku tekstowego. Trzeba jednak mieć go przygotowanego jako plik. Wypełnić należy temat wiadomości, załadować plik z treścią, wprowadzić adres, na który ma być przekierowywany użytkownik, który kliknie w treść mailingu. Dodatkowo można ustawić stopkę jako tekst formatowany.
Mailing tekstowy z opcją zapisu do bufora dodaje się zupełnie podobnie jak mailing tekstowy, formatowany z tą różnicą, że można od nowej lini wprowadzić kilka tematów mailingu, aby skrypt miał z czego losować jeden na rozsyłkę. Mailingów w buforze może być nieskończenie wiele, wysyłane będą według kolejności dodania a następnie od początku. Można np. utworzyć 10 treści wiadomości e-mail, ustawić rozsyłkę w niedzielę każdego tygodnia, aby wMailer wysyłał je bez przerwy przez 10 tygodni a następnie zaczynał od początku. W trakcie działania można zwiększyć pulę wiadomości do rozesłania, tym samym odwlekając ponowny start od 1 wiadomości.

Po dodaniu nowej wiadomości użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do listy wszystkich mailingów. Teraz wystarczy kliknąć "roześlij" i poczekać...
Automat do mailingów reklamowych, program do mailingów
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji celem obniżenia kosztów zakupu.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt wMailer v1 391,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
usługa instalacji na serwerze wskazanym przez klienta 49,00 PLN
Łączna cena końcowa 440 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl