w.AntySpam - uniwersalny filtr antyspamowy

Skuteczne rozwiązanie na zalewające fale SPAM-u jest obecnie w zasięgu Państwa ręki! Filtr napisany został głównie na własne potrzeby, aby raz na zawsze zablokować drogę dla SPAM-u.

kompatybilny z każdą pocztą e-mail Wystarczy, że Państwa poczta e-mail obsługuje protokół IMAP, aby wAntySpam mógł zająć się odśmiecaniem poczty z wiadomości - śmieci. sprawdzony w praktyce Obecnie filtr obsługuje u mnie 7 skrzynek pocztowych. W ciągu 3 miesięcy usunął za mnie 5000 wiadomości oszczędzając mi tym samym sporo czasu, który przeznaczałem na sprawdzanie poczty. działa w ukryciu i bezpośrednio To nieważne czy wykorzystujecie Państwo komputer, tablet, telefon komórkowy czy cokolwiek innego np. przez pocztę WEB. Filtr działa bezpośrednio podłączając się do serwera IMAP i robi porządki u źródła. Spamu nie będzie już nigdzie! nie wymaga włączonego komputera wAntySpam to oprogramowanie serwerowe, należy go zainstalować na dowolnym serwerze PHP, nawet takim z serwisu aukcyjnego - za 10zł na rok. Instalacja i konfiguracja jest w cenie! całkowicie konfigurowalny Jeśli zdarzy się, że jakiś spamer będzie sprytniejszy i wiadomość się przedostanie - można łatwo wzbogacić swoje filtry, aby blokowały jeszcze więcej wiadomości! predefiniowane filtry GRATIS! Stając się użytkownikiem wAntySpam - dostajecie Państwo za darmo ponad 200 filtrów na najczęstsze wiadomości - śmieci. Dodatkowo przez rok darmowa aktualizacja filtrów!

Panel administracyjny

Panel administracyjny służy do zarządzania systemem blokowania spamu oraz udostępnia statystyki swoich działań.
Statystyki filtra antyspamowego Statystyki pokazują na wykresach ile łącznie / na każdym z kont e-mail było spamu i ile wiadomości uważanych za dobre. Pokazuje też całą statystykę od początku, kiedy został zainstalowany. Każde 1000 wiadomości to oszczędność przynajmniej jednej godziny!
Własne filtry antyspamowe Filtry antyspamowe można przeglądać, wyszukiwać, sprawdzać ile razy dany filtr został użyty lub dodawać nowe korzystając z prostego formularza. Każdy filtr po dodaniu zaczyna działanie natychmiastowo i zostanie wywołany przy następnym sprawdzaniu kont e-mail.
Blokowanie niechcianych wiadomości e-mail W dzienniku aktywności można przeanalizować jak działa AntySpamer oraz w jaki sposób widzi wiadomości. Bywa, że ktoś przesyła tak skonstruowaną wiadomość, że filtr ją nie łapie. Wtedy wystarczy sprawdzić jak wAntySpam ją widzi i na podstawie tego zrobić filtr.
Program blokujący spam Kolejne konta pocztowe dokładać można samodzielnie, wystarczy tylko poprosić swojego dostawcę poczty o ujawnienie danych takich jak: serwer IMAP, port, nazwa użytkownika. W darmowych pocztach - lepiej nie mówić, że potrzebne są te dane do filtra spamu.
Manager plików przez stronę internetową Wbudowany manager plików pozwala na załadowanie plików na serwer bez korzystania z serwera FTP. Mogą to być dodatkowe instrukcje, wzory umowy, certyfikaty lub inne pliki, które warto udostępnić na stronie internetowej np. w formacie PDF / DOCX / XLSX .
System antyspamowy dla telefonu komórkowego, tabletu Jeśli zajdzie potrzeba zresetowania antyspamera - służy do tego moduł resetu i pozwala zresetować statystyki, przetworzone wiadomości (będzie je wtedy przetwarzał na nowo) i dziennik aktywności (choć on sam usuwa wpisy starsze niż 7 dni).
System antyspamowy, konfigurowalne filtry blokujące spam
Produkt dostępny do zamówienia wyłącznie na tej stronie internetowej. Istnieje możliwość zamówienia samego skryptu bez usługi instalacji celem obniżenia kosztów zakupu.
Wybór Nazwa składnika Cena
skrypt wAntySpam v1 123,00 PLN
gwarancja 24 miesiące 0,00 PLN
do 2h konsultacji na Skype odnośnie obsługi oprogramowania 0,00 PLN
pakiet filtrów antyspamowych 49,00 PLN
usługa instalacji na serwerze wskazanym przez klienta 99,00 PLN
konfiguracja 1 skrzynki pocztowej 29,00 PLN
Łączna cena końcowa 123 PLN

WYBRANE REALIZACJE

Japanica - MMORPG w klimacie dawnej Japonii
Japanica
zobacz szczegóły
Alkar.pl - galeria internetu, nietypowy katalog stron internetowych z wyszukiwarką
Alkar
zobacz szczegóły
Batteron Container - strona internetowa producenta kontenerów hakowych z Hamburga
Batteron
zobacz szczegóły
e-piecyki.pl - sklep internetowy z urządzeniami grzewczymi
zobacz szczegóły
oprogramowania sklepu

NAPISZ WIADOMOŚĆ

*Pola oznaczonesą wymagane.
Zostaw swój numer telefonu, oddzwonimy!
© Copyright 2015 windux.pl